ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kroky po koupi LED žárovek – na co nezapomenout

Po koupi nových LED žárovek NIGHT BREAKER LED zkontrolujte jejich pravost. Naskenujte QR kód na nálepce OSRAM Trust na obalu LED žárovek NIGHT BREAKER LED nebo zadejte 7místný kód do aplikace OSRAM Trust. Tím ověříte, že se nejedná o padělek, kterých se bohužel na našem trhu objevuje stále více.


 

 

Zvažte, zda si instalaci provedete svépomocně nebo v libovolném odborném autoservisu. Pokud si nové LED žárovky OSRAM zakoupíte a necháte namontovat v odborném servisu, získáte automaticky prodlouženou 5letou záruku. Více o záruce naleznete zde: https://www.osram.cz/am/

Pokud budete instalaci provádět svépomocně, na jeden ze světlometů anebo do motorového prostoru v blízkosti světlometů nalepte dodanou nálepku z krabičky H7-LED/H4-LED, na které je uvedeno číslo ABG: K1821 (pro H7) nebo ABG: K2023 (pro H4) a logo OSRAM.


OSRAM H4 LED Label

OSRAM H7 LED Label

Nedílnou součástí legální instalace LED žárovek místo halogenek v čelních světlometech je jejich následné seřízení. Bohužel, při výměně světelných zdrojů svépomocí je tento důležitý poslední krok často opominut a při svícení pak může docházet k oslňování protijedoucích řidičů. Vzhledem k tomu, že světlo NIGHT BREAKER LED je velmi jasné, intenzivní a výrazně chladně bílé, je možnost oslnění ještě vyšší. Proto je zvláště u LED žárovek seřízení světlometů velmi důležité. Seřídit světlomety si můžete nechat v následujících servisech.