Kontrola a seřízení moderních světlometů

  • Školení

    Stále větší počet vozů v České a Slovenské republice používá xenonové světlomety, případně nejmodernější LED světla/LED Matrix. I tyto inovativní světlomety vyžadují péči, kontrolu a seřízení. Zvláště například po výměně čelního skla, po nehodě, při výměně světlometů. Ne všechny autoservisy disponují vhodným vybavením a někdy není ani personál o nejmodernějších osvětlovacích technologiích dostatečně informován. Pro servisy, které chtějí být o krok napřed, které chtějí nejen perfektně zvládnout seřizování klasických halogenových světlometů, ale chtějí se i dozvědět se více o správném nastavení xenonových světlometů a péči o nejmodernější LED světlomety, je školení v prostorách společnosti Hella CZ, s.r.o. ve Zruči nad Sázavou určeno.

  • Výhody

    Věříme, že proškolení servisů bude skutečným přínosem nejen pro akci Vidět a být viděn, ale i pro samotné autoservisy a jejich pracovníky a ve finále pro všechny účastníky silničního provozu. Proškolené servisy budou navíc na našich stránkách speciálně označeny, zvýrazněny. Zaměstnanci obdrží osvědčení o absolvování školení. Počet míst na jedno školení je limitován, proto se své místo rezervujte ZDE.

Termíny

Název
Kontrola a seřízení moderních světlometů

Místo
HELLA CZ, s.r.o.
Revoluční 785, 285 22 Zruč nad Sázavou zobrazit na mapě

Školení o profesionálním seřízení moderních světlometů vozidel (Xenon, LED, Led Matrix), v rámci akce Vidět a být viděn 2020. Školení je určeno pro všechny autoservisy, které chtějí jít s dobou.

Datum Čas Volných míst

Hella a moderní seřízení světlometů